Головна » Відео » Ялинковий мільйонер, сталевий губернатор – фотовиставка “Полювання на монжновладців” (ВІДЕО)

Ялинковий мільйонер, сталевий губернатор – фотовиставка “Полювання на монжновладців” (ВІДЕО)

Півсотні депутатів, рівненських чиновників та політиків не на сесіях і засіданнях, а на світлинах рівненського фотографа Олександра Харвата. У Рівненському краєзнавчому музеї митець показав випадкові сюжети не випадкових людей у нашому місті.

Як Президента України Петра Порошенка, так і місцеих чиновників показав Олександр Харват у фотовиставці « Полювання на можновладців» . Цікавим та самобутнім світлинам були дані оригінальні назви. Наприклад депутат Рівнеради Олексдр Курсик став “Зірковим ритмічним теледепутатом” , голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко – “Сталевим губернатором”, народний депутат Андрій Лозовий –”Ялинковим мільйонером”. Автор світлин та фотограф Олексндр Харват зауважив, що такі назви не є випадковими.

Серед свілин знайшов себе на фото й начальник управління кульутри і туризму Рівненського міськвиконкому Тарас Максименко. Він зізнався, що робота фотографа йому дуже сподобалась.

А для тих, хто ще не встиг скласти свою думку, нагадаємо, що виставка триватиме до 23 травня.

 


Актуально

У Рівному планують зробити комунальне життя Рівного якісним!

Аби надати можливість рівнянам знайомитися із корисною та цікавою інформацією щодо діяльності житлово-комунальних підприємств, ОСББ, …

Залишити коментар