Головна » Відео » Унікальна подія для всієї України – театральна імпреза “Відкрита брама”відбудеться у Рівному (ВІДЕО)

Унікальна подія для всієї України – театральна імпреза “Відкрита брама”відбудеться у Рівному (ВІДЕО)

Актори-аматори гратимуть на малій сцені Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру. Такий шанс випав аматорським колективам Рівного завдяки  театральній імпрезі «Відкрита брама». Його організатори запевняють, що ця подія є унікальною для України.

Координатор проекту «Відкрита брама», керівник театральної лабораторії «ВідСутність» РМ ПДМ Юрій Паскар зазначив, що
в Україні немає такої розповсюдженої практики, щоб драматичні професійні театри приймали аматорів . Тому аматори вдячні Рівненському драмтеатру, що він підтримав захід, як співорганізатор.

В рамках проекту
Підтримали студійні колективи не лише колеги-професіонали, а й міська влада. Адже театральна імпреза відбудеться у рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій». “Цей проект – заохочування до співпраці влади та міста,” – говорить начальник міського управління культури і туризму Рівного Тарас Максименко.

Відтак, зіграти на малій сцені рівненського драму вдасться вісьмом студійним театрам Рівного. Керівник одного з театрів-учасників «Відкритої брами» Олексій Титаренко, каже що для юних акторів театру «Сонях» – це особлива подія у житті.

Репертуар – найрізноманітніший
Театрали запевняють, що кожен охочий знайде серед презентованих вистав ту, яка припаде до душі. Адже репертуар підібрали різнобарвний. Відкриватимуть показ аматорських постановок на професійній сцені ініціатори проекту – актори театральної лабораторії «ВідСутність» виставою «У відкритому морі».

Також у «Відкриту браму» увійшли такі студійні театри Рівного: «Народний художній колектив» Молодіжний театр «Текстильник», «Народний художній колектив» «Сонях», Молодіжний експериментальний театр Рівного «Метр», «Народний художній колектив» театр «Від ліхтаря», зразкова театр студія «Маленький принц», народний театр «Арлекіно» та театр «А-парт».

Вони гратимуть на малій сцені Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру впродовж чотирьох днів: з 24 до 27 квітня.

Вхід вільний.

 


Актуально

Пряма мова. У студії – Наталія Галишич та Лілія Мінералова

Репродуктивне здоров’я (РЗ) – це можливість зачати, виносити і народити здорову дитину. Його збереження – …

Залишити коментар