Головна » Відео » Чому автівка й досі не на передовій? Як активісти ГО “Сотня майдану” та волонтери “Кіа” поділити не можуть (ВІДЕО)

Чому автівка й досі не на передовій? Як активісти ГО “Сотня майдану” та волонтери “Кіа” поділити не можуть (ВІДЕО)

У привласненні автівки для бійців АТО рівненські волонтери звинувачують керівника громадської організації “Сотня Майдану” Анатолія Полюховича . Мова йде проавтомобіль КІА, пригнаний із Республіки Польща.

Зі слів волонтера Ростислава Дужика, авто було подароване громадянинами Польщі. Він його перегнав через кордон і відремонтував, а в грудні місяці авто мало бути передане військовій частині. Та нині автомобілем розпоряджається Анатолій Полюхович.

Цей автомобіль був признечений для бійців 55 рівненської бригади. Волонтери розповідають, що громадська організація «Сотня Майдану» готувала спеціальний лист-прохання до Міністерства соцполітики України для того, аби розмитнити цю машину безкоштовно. Відтак, міністерство забовязало саме ГО “Сотня майдану” розмитнити, відремонтувати та передати у зону АТО автомобіль.

Сам Анатолій Полюхович будь-які звинувачення у свою адресу відкидає.

Хто ж правий у цій ситуації тепер розбиратиметься поліція. Проте, поки волонтери з’ясовують стосунки між собою та обливають брудом один одного, наші захисники у зоні АТО чекають на автомобіль.


Актуально

Медики Рівненщини отримають гаджети! (ФОТО)

До Рівного надійшла перша партія комп’ютерної техніки, що була закуплена в рамках реалізації проекту Світового банку …

Залишити коментар