Головна » Новини » Культура » Рівнян знову запрошують послухати звуки Гонгів

Рівнян знову запрошують послухати звуки Гонгів

Жива – унікальний концерт – символ. Пробуджений, втілений у жіночому образі, проявлений у звуці, подих весни! Подія, яка несе оновлення. Містерія звуку.


На одній сцені поєднаються класичні і архаїчні музичні інструменти. Чуттєва віолончель звучатиме у виконанні відомої Ольги Бойчук (м. Львів). На величному органі гратиме заслужений музикант Петро Сухоцький (м.Луцьк). Мелодії сопілок ( альт, сопранно) і флейти Пана, лунатимуть, завдяки талановитій Ользі Мілості(м. Львів). Чарівним звучанням Ханг Драму, інструменту нової ери, вас здивує Антон Стрілець (м. Черкаси).

Найкращим подарунком стане космічне звучання планет і Всесвіту, проявлене у єдиному і неповторному звуці ГОНГІВ! Віртуозна гра Андрея Сутугинаса(Литва) манить, чарує, хвилює і стимулює до пробудження до оЖИВАння…

Творитиме спільно поєднану симфонію Андрей Сутугинас – Live-композитор, засновник “Театру звуку”, Гонг-майстер із досвідом роботи у звукотерапії більше 18 років. Власник унікальної колекціі архаїчних музичних інструментів, зібраних з всього світу! Із його колекціі, на сцені звучатимуть симфонічні і планетарні Гонги, тибетські і кришталеві чаші, каратали(дзвіночки), Конх(велетенська раковина), шруті (фісгармонія), сансули, окарини і багато інших ! Всі ці неповторні звуки, в поєднанні з обертоним і горловим співом, відкриють для Вас багатогранний світ ЖИВОГО звуку !


Концерт відбудеться у залі камерної та органної музики, що є пам’яткою архітектури! Старовинне приміщення має найкращу у Рівному акустику, даючи можливість, сповна насолодитись звучанням інструментів! Звук у такій споруді розкривається, лине, переливається , створюючи «звукову палітру» небаченої краси!

Квитки на концерт «Жива» можна придбати :

1. У касі органного залу (вул. Соборна 137)
Телефон : (096) 826 40 97; 43 01 50
Зверніть увагу на графік роботи каси :
Пн. – вихідний;
Вт., Ср., Чт., Пт – з 13 до 18;
Сб , Нд – з 11 до 17

2. Електронний продаж квитків на сайті : (097)000 07 54
https://kasa.in.ua/zhyva-rivne#event-map-anchor

Додаткова інформація за телефоном (066) 368 24 78, Тетяна

Слідкуйте за новими подіями:
https://www.facebook.com/gongsymphony

“Жива “ … Пробудження …. Енергія…. Весна…


Актуально

Держава посилює боротьбу з контрабандою

Під час всеукраїнського селектору Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував урядову ініціативу «Україна без контрабанди». Участь …

Залишити коментар