Головна » На експорт » Військовозобов’язаних України внесуть до Єдиниого державного реєстру

Військовозобов’язаних України внесуть до Єдиниого державного реєстру

20 квітня набув чинності Закон України від 16 березня 2017 року № 1951-VIII “Про Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних”. Ним передбачається створення Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних, який вестиметься в електронній формі з єдиною централізованою базою даних і міститиме персональні та службові дані всіх військовозобов’язаних (призовників). За відповідний законопроект проголосувало 236 народних депутати.

Ініціаторами законопроекту виступили заступник голови фракції “Народний фронт” Сергій Пашинський, нардеп від “Об’єднання “Самопоміч” Тарас Пастух  та нардеп від БПП Іван Вінник.

Відомості про військовозобов’язаних (призовників) незалежно від місця їх проживання або перебування підлягатимуть обов’язковому внесенню до Реєстру.

До реєстру вноситимуть такі персональні дані військовозобов’язаного: прізвище; власне ім’я (усі власні імена); по батькові (за наявності); дата народження; місце народження; стать; місце проживання та місце перебування;  відомості про батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників та інших представників (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження); реквізити паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (серія, номер, дата видачі, орган, що видав, строк дії); відомості про документи, що підтверджують смерть особи або визнання особи померлою чи безвісно відсутньою; відомості щодо визнання особи недієздатною (поновлення дієздатності); відомості про зайнятість (код підприємства, місце роботи, посада); реєстраційний номер облікової картки платника податків; відцифрований образ обличчя особи; відомості про дату виїзду за межі України та дату повернення на територію України; відомості про освіту та спеціальність.

Також у реєстрі будуть і службові дані, а саме: відомості про виконання військового обов’язку та військово-облікові ознаки.

Наповнювати реєстр будуть працівники військових комісаріатів, а аналіз відомостей здійснюватиме Генеральний штаб Збройних сил України.

Ведення Реєстру включатиме внесення запису про військовозобов’язаних (призовників) до бази даних Реєстру для взяття на облік або при відновленні на військовому обліку з перевіркою відповідності персональних та службових даних військовозобов’язаних (призовників) існуючим обліковим даним та внесення змін до персональних та службових даних військовозобов’язаних (призовників) на підставі відомостей органів виконавчої влади, інших державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування.

Державний реєстр використовуватимуть для ведення військового обліку громадян, планування та виконання заходів з мобілізації, призову на строкову військову службу, прийняття на військову службу за контрактом.


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар