Головна » На експорт » Синоптики обіцяють на травневі свята прохолодну погоду

Синоптики обіцяють на травневі свята прохолодну погоду

Зустріти початок травня доведеться ще в куртках і черевиках, адже розпочнеться травень з прохолоди й дощів. Про це говорять довгострокові прогнози погоди від синоптиків. За словами українського народного синоптика Леоніда Горбаня, 2017 рік проходить під знаком Марса, а це означає, що весна цього року буде холоднішою і більш дощовою, ніж у минулі роки. Найімовірніше, що така погода протримається в Україні до 20-го травня, після чого настане істотне потепління, аж до літньої спеки.

Погодні умови в травні, за словами синоптиків, будуть досить бурхливими – спочатку місяця можливі дощі та бурі, а наприкінці – спека. Погоду на травневі свята 2017 року в Україні обіцяють дощову і з сильним вітром, такі шквали триватимуть аж до 5 травня.

Температурні режими в першій половині місяця коливатимуться в межах +11-(+18)°С, але, починаючи з другої половини травня (ближче до 20-х чисел), прийде справжнє літо з температурою повітря від +24 до +25 в денний час.


Актуально

За невиплату аліментів боржникам погрожують арештом

Щоб допомогти розібратись у новому законодавчому пакеті, до Рівненського медіацентру завітав народний депутат, радник міністра …

Залишити коментар