Головна » На експорт » У Рівному невідомі нищать Писанковий сад (ФОТО)

У Рівному невідомі нищать Писанковий сад (ФОТО)

Про те що, у Рівному невідомі почали нищити гігантські писанки,   рівненський чиновник Тарас Максименко написав у себе на сторінці ФБ.Такий вчинок Максименко назвав деградацією.

“Мова про писанковий сад. Тобто, про те у що його перетворили певні деградовані особини, які живуть серед нас з вами. Питання і до них, і до їх сімей, які скоріше за все не справилися з основною задачею – вихованням своїх чад, як ЛЮДЕЙ. Що тут ще додати? Можна було би все списати на рівень агресії в суспільстві, на молодість і не зрілість, а може й на корупцію та путлєра. Але ні – як показує досвід, у будь якій ситуації, навіть на війні, людина залишається людиною і не перетворюється ні на чупакабру, ні на онопрієнка… Хіба у неї були вже певні задавнені завдатки і нахили до цього. До того, щоб отримувати задоволення від того, що робиш боляче, неприємно, шкоду, щось знищуєш. Це не пост плач Ярославни – це пост-звернення до усіх мешканців, бо шкоду писанковому саду робили вдень, так як ввечері і вночі чергує охорона”, – йдеться у повідомленні.

У своєму зверенні начальник культури просить усіх небайдужих зупиняти деградантів, робити їм зауваженя, або ж одразу викликати поліцію.

 

 


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар