Головна » Новини » Культура » Рівнян запрошують на виставку картин “крапкової” графіки

Рівнян запрошують на виставку картин “крапкової” графіки

У Рівненському міському будинку культури відбудеться виставка “Аркуш і крапка” відомої рівненської художниці Олени Сєргєєвої.  Повідомляє МБК

“Чи належите ви до тих людей, які розмовляючи по телефону, слухаючи лекцію чи, роблячи будь-яку іншу справу, починають ручкою «черкати» на папері різні завитки, створювати ескізи якогось підсвідомого світу? А чи вірите, що за допомогою лише чорного та білого можна зобразити веселку, радість, щастя, любов? Можна, якщо цей вид образотворчого мистецтва – графіка, або якщо за перо або ручку береться талановита і надзвичайно життєрадісна людина, така як художниця Олена Сєргєєва. Олена теж любила щось «черкати» і перетворила цю звичку у мистецтво”, – йдеться у повідомленні.
Звичайна рівнянка з надзвичайною уявою створює малюнки в унікальній техніці «крапкової» графіки. Нині у її колекції понад 200 таких робіт. Розповісти що це за роботи словами нереально, адже вони самі балансують на межі реальності та фантазії. Світ Олени – це не просто «Аркуш і крапка», це лейтмотив щирості і сприйняття світу з широко відкритими обіймами.
Відкриття виставки “Аркуш і крапка” 27 квітня о 16 год. І  діятиме до 8 травня.
 Вхід вільний.

Актуально

Уже завтра центром міста пройде парад випускників

У Рівному готуються до встановлення рекорду. Завтра випускники разом із батьками та рідними, вишикувавшись у …

Залишити коментар