Головна » Відео » Члени бюджетної комісії прогнозують цікаву сесію (ВІДЕО)

Члени бюджетної комісії прогнозують цікаву сесію (ВІДЕО)

Вкотре з гарячого питання розпочалась чергова бюджетна комісія. Розглядалося питання передачі  «Будинку побуту» в оренду. Депутат Олександр Довжаниця запропонував там розмістити КП “Спецкомбінат — ритуальна служба”, а орендарі хочуть працювати і далі. Вирішувати питання буде сесія Рівнеради, на яку і подано два проекти рішень.

Обговорили на бюджетній комісії і будівництво дитячих садочків і школи “Престиж”. Громадський активіст Сергій Пінчук зазначив, що у мікрорайоні “Північний” повинні обов’язково бути дошкільні заклади, адже відповідні електронні петиції набрали 300 голосів.

Посперечалися депутати і через списання 5 тролебусів, яким уже більше 37 років; і через грантову програму управління культури, а саме – через землю, яку міська влада повинна їм передати для будівництва музею.

Також на бюджетній комісії розглянули програму розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2015-2020 роки; проголосували за підвищення з 1 квітня педагогічним працівникам зарплати та обговорили прохання начальника управління у справах сім’ї та молоді ввести в штат юриста.


Актуально

На Дубенщині знову ДТП (ВІДЕО)

Поворот у селі Птича, Дубенського району знову призвів до жахливої аварії. 21-річний мешканець Закарпатської області …

Залишити коментар