Головна » Відео » 80 років на ринку преси, 15 000 випусків – газета “Вільне слово” святкує ювілей (ВІДЕО)

80 років на ринку преси, 15 000 випусків – газета “Вільне слово” святкує ювілей (ВІДЕО)

Нині світ побачив 15 000 випуск газети « Вільне слово», його примірники вже розійшлися Рівненщиною. А в редакції справжнє свято, хоч і зізнаються, що газеті нині складно конкурувати із електроними ЗМІ.

Незалежному тижневику «Вільне слово» вже більше 80-ти років. Варто зауважити, що раніше тодішній « Червоний прапор» випускався тричі на тиждень . Газета є найстаршою в області, і за своє існування пережила чимало.

Анатолій Рудюк щодня уважно та ретельно вичитує та переглядає часопис. Зізнається, що любить свою справу та отримує задоволення від якісної роботи, яку можуть оцінити рівняни.

В минулому кореспондент Костопільської районної газети «Червоний промінь», а нині голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук приїхав привітати колег з ювілейним примірником. Він впевнений, що у редакції « Вільне слово» щирі та чесні працівникі, які люблять свого читатча.

-15-ти тисячний примірник точно не останній, – кажуть у редакції, і готують вже наступний випуск. Окрім того, для шанувальників інтернету планують запустити сайт. Натомість запевняють, що друкувати на папері точно не перестануть. Навпаки – пропонують рівнянами  ставати європейцями – та зранку читати свіженькі паперові газети.


Актуально

На Рівненщині побільшає поліцейських

Понад 70 правоохоронців успішно склали іспити, тож невдовзі заступлять у добові наряди Цьогоріч 10 та …

Залишити коментар