Головна » Новини » Кримінал » У Гватемалі мешканці живцем спалили мера корупціонера

У Гватемалі мешканці живцем спалили мера корупціонера

У Гватемалі стався жахливий випадок жорстокої розправи з чиновником невеликого містечка Консепсьон. Обурені  мешканці витягли 43-річного очільника міста Базиліо Хуракана з його будинку, облили бензином, та після тривалого побиття підпалили. Про це інформує BBC News.

Повідомляється, що місцеві жителі, які брали участь у розправі, звинуватили політика в організації нападу на Лоренцо Секека, який звинуватив мера у фальсифікації і зажадав почати розслідування про корупцію. Напад на Базиліо Хуракана відбувся у жовтні минулого року.

Машині, в якій знаходився мер Консепсьон разом зі своєю родиною, перегородив шлях інший автомобіль, з якого невідомі відкрили вогонь по політику. В результаті 17-річна і 16-річна племінниця Хуракана померли від отриманих поранень, а сам мер і четверо інших його родичів були поранені. Після цього на мера напав розгніваний натовп. Прибулі на місце поліцейські не встигли врятувати політика.

Варто відзначити, що в Гватемалі дуже високий рівень злочинності. Згідно зі статистикою, в період з січня по травень цього року там скоєно 2343 вбивств. Минулого року, в цій невеликій країні в середньому відбувалося 15,5 вбивств в день.


Актуально

Держава посилює боротьбу з контрабандою

Під час всеукраїнського селектору Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував урядову ініціативу «Україна без контрабанди». Участь …

Залишити коментар