Головна » Відео » Розкрито більше 500 тяжких злочинів – Рівненській поліції 1 рік (ВІДЕО)

Розкрито більше 500 тяжких злочинів – Рівненській поліції 1 рік (ВІДЕО)

Рік тому у Рівному ойфіційно зявилася патрульна поліція. Відтак вчора на Майдані Незалежності урочисто відзначилиїї першу річницю.

Керівництво Рівненських поліцейських тішиться з того, що за рік часу вдалося не тільки розкрити більше 500 тяжких злочинів за гарячими слідами, а й не втратити жодного патрульного Рівного під час виконання своїх службових обов’язків. Справою честі для наших копів було вшанувати  своїх колег із інших областей, котрі загинули під час служби.

Командир першої роти патрульної служби Рівного Андрій Лісінчук жодного разу не пошкодував, що став полісменом.

Привітати рівненських поліцейських прийшли не тільки родичі, друзі та жителі міста а й різноманітні мистецькі колективи, серед яких і діти.

Лейтенант патрульної поліції Марія Боженко за освітою журналіст. Жінка каже найважчим був перший місяць на службі, адже потрібно було засвоїти багато юридичних нюансів. Зараз Марія пишається тим що носить звання поліцейської і вірить у реформу поліції в Україні. Її родина підтримує її. Втім, дівчина зізнається, що найбільше за неї хвилюється мама.

Найуспішніших поліцейських сьогодні відзначили медалями та подяками. Самі ж патрульні запевняють, що й надалі  будуть з честю нести службу та захищати громадян.

 


Актуально

Сьогодні засвітять головну ялинку Рівного

На майдані Незалежності у Рівному працюють комунальники: встановлюють сцену, звукову апаратуру та перевіряють освітлення. Сьогодні …

Залишити коментар