Головна » Відео » У Рівному відбудеться триденне свято хореографії ART SOUL 2017 (ВІДЕО)

У Рівному відбудеться триденне свято хореографії ART SOUL 2017 (ВІДЕО)

Понад 250 учасників, 15 колективів зі всієї України, професійне відоме журі. У Рівному пройде триденне свято хореографії  ART SOUL 2017. Молодіжний фестиваль присвячений міжнародному дню танцю. Він став переможцем конкурсу “Громадський Проект Рівне: Бюджет міських ініціатив”.

Ідея створити таке танцювальне свято виникла в мистецького об’єднання «Едельвейс». Фестиваль розрахований на три дні і пройде у МБК «Текстильник» і на Майдані Незалежності з 28-30 квітня. На рівнян чекають різноманітні майстер-класи і танцювальні конкурси серед учасників зі всієї України. Відтак, хореографічні колективи приїдуть з Києва, Одеси, Харькова, Івано-Франківська, Львова, Чернігова, Сум.

Після завершення конкурсної частини 30 квітня на Майдані Незалежності відбудеться масштабний концерт всіх рівненських колективів.

І на наостанок, після прес-конференції всі бажаючі і журналісти зокрема змогли взяти участь в танцювальному майстер-класі.


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар