Головна » На експорт » Стало відомо, хто замінить ведучого програми “Ревізор” Вадима Абрамова

Стало відомо, хто замінить ведучого програми “Ревізор” Вадима Абрамова

Ресторатор, екс-суддя популярного кулінарного шоу “МастерШеф” Микола Тищенко став ведучим шоу на “Новому каналі”. Тепер він буде вести шоу “Ревізор”.

Другий “Ревізор” Вадим Абрамов залишив проект на початку листопада 2016 року через свій переїзд за кордон. Весь цей час на Новому каналі проходили кастинги ведучого для восьмого сезону програми. Про те, що Микола Тищенко став ведучим шоу “Ревізор” повідомили якраз на прес-конференції на “Новому каналі” (до слова, новий ведучий саме повернувся з США).

Працювати на телебаченні для Миколи далеко не в новинку. Він брав участь в таких телепроектах як “Ігри патріотів”, “Форт Боярд”, “Битва українських міст”. Хоча, звичайно ж, найбільшу популярність і народну любов Тищенко отримав в якості судді “МастерШеф”: на дорослій версії проекту він пропрацював п’ять сезонів і один – на дитячій.

Пояснюючи причини  того, чому залишив кулінарний проект у квітні 2016 року Микола говорив:

– Зйомки займають значну частину мого життя, а мені так хочеться проводити більше часу з сім’єю, моїм сином і, звичайно, приділяти більше уваги свому основного бізнесу – моїм ресторанам.

Вільний від телеефіру час пішов йому на користь. Тищенко одружився на Аллі Баранівської (дівчина молодша за нього на 22 роки). І, подейкують, у пари вже народився син.

До цього ресторатор вже двічі був одружений. Від першого шлюбу у нього є син Данило.


Актуально

Медики Рівненщини отримають гаджети! (ФОТО)

До Рівного надійшла перша партія комп’ютерної техніки, що була закуплена в рамках реалізації проекту Світового банку …

Залишити коментар