Головна » Новини » Економіка » Найбагатші жінки світу за версією Forbes

Найбагатші жінки світу за версією Forbes

З 2043 міліардерів – 227 – жінки.

2016-й був щедрим на успіхи в бізнесі та примноження капіталу. Це помітно за рекордною кількістю мільярдерів, 227 з них – жінки – і це також більше, ніж будь-коли до цього. Роком раніше їх було 202. Леді складають 11 % від загальної кількості, і усі разом володіють майном у розмірі $ 852,8 млрд.

Другий рік підряд найбатшою жінкою світу визнають власницю косметичного бренду L’Оreal француженку Ліліан Беттанкур (Liliane Bettencourt), капітал якої складає $ 39,5 млрд. Друге місце дісталось доньці засновника Wal-Mart Еліс Уолтон (Alice Walton) ($ 33,8 млрд.)

Інші місця у 10 найбатших жінок світу посіли успішні спадкоємиці. Це і онучка володаря найбільшої в світі компанії з виробництва солодощів Mars, Incorporated Жаклін Марс, і невістка творця найпопулярнішої горіхової пасти Nutella, а заодно дружина покійного Мішеля Фереро, власника  Ferrero Group Марія Франка Фіссоло ($25,2 млрд.), і вдова Стіва Джобса, Лорен Пауел Джобс (на фото) ($20 млрд.), джерелом прибутку котрої є акції Apple і Disney. Depo.ua

Нажаль, українок немає в цьому списку, але нагадаємо, що до списку найбагатших людей світу за версією Forbes увійшли шість українських мільярдерів: Ренат Ахметов ($ 2,3 млрд. – 359 місце), Генадій Боголюбов ($ 1,3 млрд. – 1468 місце), Юрій Косюк ($ 1 млрд. – 1678), а також Констянтин Жеваго, Ігор Коломойський та Віктор Пінчук.

 

 

 


Актуально

Сарненська прокуратура зобов’язала підприємця повернути землю вартістю 15 млн гривень

У Дубровиці прокуратура припинила незаконне користування землями промисловості вартістю 15 млн грн      Органи прокуратури Рівненської …

Залишити коментар