Головна » Новини » Економіка » Мирогощанська громада хоче власний ЦНАП та комунальну службу

Мирогощанська громада хоче власний ЦНАП та комунальну службу

Мирогощанську громаду, що у Дубенському районі з робочим  візитом відвідали  консультанти з питань децентралізації проекту ПУЛЬС Рівненського регіонального відділення АМУ. Громада повноцінно почала працювати лише у січні цього року. Однак там вже давно почали різні проектні напрацювання щодо розвитку громади. Зокрема у Мирогощі вже створено опорну школу, яка потрапила у трійку кращих шкіл України, опікується громада і школою мистецтв.

Консультанти разом  з керівництвом громади  обговорили і проблемні питання. Тут гостро стоїть проблема комунального підприємства. Як воно має працювати, і кому належати. Відтак спільно з консультантами розробили план дій щодо передачі комунального підприємства у громаду.  Потребує громада і власний ЦНАП. Тож, консультанти порадили вже писати проект, і шукати вільні приміщення, адже міжнародні програми регулярно оголошують конкурси на облаштування ЦНАПів.

Консультант з економічного розвитку Руслана Стасюк – переглянула  напрацювання проектного менеджера, та допомогла зорієнтуватися у вже оголошених проектах та конкурсах.

Фахівці наголосили – громада має потенціал, бажання та перспективу розвитку, головне рухатися вперед.

Повідомляє проект ПУЛЬС рівненського РВ АМУ.


Актуально

Гройсман пообіцяв розібратися з лісокрадами! (ВІДЕО)

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює проведення масштабних перевірок підприємств лісової промисловості на предмет контрабанди лісу, …

Залишити коментар