Головна » Новини » Здоров'я » Допоможемо дівчинці з Рівненщини, яка поборола рак, але може втратити ногу

Допоможемо дівчинці з Рівненщини, яка поборола рак, але може втратити ногу

11-річній Вікторії Соловйовій з Рівненської області терміново потрібна допомога – дитина може залишитися без ноги.

Про це повідомляється на сайті Української біржі благодійності.

– Вона мріє ходити з подружками на танці, бігати на спортивних змаганнях, їздити на велосипеді. Але не може: одна з її ніжок коротше іншої більш ніж на 10 сантиметрів”, – повідомляється на сайті.

Згідно з опублікованою інформацією, 11-річна Вікторія подолала онкологічне захворювання – остеосаркому. Більше року дитина провела в лікарні, де перенесла кілька операцій.

В нозі 11-річної дівчинки стоїть спеціальна пластина, яка замінює віддалену кістка. Однак дитина росте, а поранена нога не росте і деформується. За даними лікарів, якщо вчасно не встановити ендопротез, який буде рости разом з дитиною, то через деякий час лікарі будуть змушені робити ампутацію.

“Вартість такого протеза складає більше мільйона гривень. Його виготовляють в Німеччині з урахуванням всіх індивідуальних особливостей пацієнта. Для родини Вікторії, як і для будь-якої української родини, така сума занадто велика. Мама не працює – доглядає за донькою. Тато – лісник, який має бюджетну заробітну плату. До того ж лікування, яке триває з 2014 року, матеріально виснажило сім’ю”, – повідомляється на ubb.org.ua.

Зараз для маленької українки потрібно зібрати понад 276 тисяч гривень. Всього для Вікторії на сайті збирають майже півмільйона гривень.


Актуально

Сарненська прокуратура зобов’язала підприємця повернути землю вартістю 15 млн гривень

У Дубровиці прокуратура припинила незаконне користування землями промисловості вартістю 15 млн грн      Органи прокуратури Рівненської …

Залишити коментар