Головна » Новини » Здоров'я » Допоможемо дівчинці з Рівненщини, яка поборола рак, але може втратити ногу

Допоможемо дівчинці з Рівненщини, яка поборола рак, але може втратити ногу

11-річній Вікторії Соловйовій з Рівненської області терміново потрібна допомога – дитина може залишитися без ноги.

Про це повідомляється на сайті Української біржі благодійності.

– Вона мріє ходити з подружками на танці, бігати на спортивних змаганнях, їздити на велосипеді. Але не може: одна з її ніжок коротше іншої більш ніж на 10 сантиметрів”, – повідомляється на сайті.

Згідно з опублікованою інформацією, 11-річна Вікторія подолала онкологічне захворювання – остеосаркому. Більше року дитина провела в лікарні, де перенесла кілька операцій.

В нозі 11-річної дівчинки стоїть спеціальна пластина, яка замінює віддалену кістка. Однак дитина росте, а поранена нога не росте і деформується. За даними лікарів, якщо вчасно не встановити ендопротез, який буде рости разом з дитиною, то через деякий час лікарі будуть змушені робити ампутацію.

“Вартість такого протеза складає більше мільйона гривень. Його виготовляють в Німеччині з урахуванням всіх індивідуальних особливостей пацієнта. Для родини Вікторії, як і для будь-якої української родини, така сума занадто велика. Мама не працює – доглядає за донькою. Тато – лісник, який має бюджетну заробітну плату. До того ж лікування, яке триває з 2014 року, матеріально виснажило сім’ю”, – повідомляється на ubb.org.ua.

Зараз для маленької українки потрібно зібрати понад 276 тисяч гривень. Всього для Вікторії на сайті збирають майже півмільйона гривень.


Актуально

Поблизу Рівного сталося ДТП

Білий “Форд” і сіра “Шкода” не розминулися біля заправки “Укрнафта”. Місце аварії – поблизу Рівного, …

Залишити коментар