Головна » На експорт » Хто ж такий головний прокурор Рівненщини Богдан Подубинський?

Хто ж такий головний прокурор Рівненщини Богдан Подубинський?

Сьогодні у Рівному Генпрокурор України Юрій Луценко представив головного прокурора Рівненщини Богдана Подубинського, який до цього часу обіймав посаду першого заступника прокурора Львівщини.

фото “Новоє время”
Хто ж такий пан Подубинський і звідки він взявся? ОТОЖ, 

Згідно із офіційно довідкою, розміщеної ще на сайті Львівської обласної прокуратури:

Подубинський Богдан Володимирович народився 29 квітня 1963 року в м. Стрий Львівської області.

У 1988 році закінчив юридичний факультет Львівського державного університету ім. Івана Франка.

Свою роботу в органах прокуратури розпочав через рік, після закінчення ВУЗу в 1989 році на посаді стажиста слідчого прокуратури рідного міста Стрий. До призначення на посаду першого заступника прокурора Львівської області обіймав аналогічну посаду у прокуратурі Тернопільської області. Та навіть був прокурором Херсонської області, про це далі.

Як пише інтернет видання  «Дивись.info», Богдан Подубинський з 2002 по 2010 рік уже обіймав посаду заступника прокурора Львівської області. У зв’язку з виходом на пенсію за власним бажанням був звільнений з органів прокуратури. Але сидіти вдома Подубинський не захотів, і згодом починає займатися адвокатською практикою, проте недовго. У 2014 році він очолює Херсонську обласну прокуратуру.

Зарекомендував себе Подубинський на Херсонщині дуже швидко, проте не з хорошої сторони.
Підприємство ЗАТ «Георесурси» звернулося з відкритим листом до українських ЗМІ з проханням покласти край незаконним діям обласного прокурора, який намагається будь-якими способами зупинити господарську діяльність підприємства. Зокрема,  дане підприємство займалося постачанням піску з кар’єру. На думку працівників підприємства, всі перевірки, обшуки, порушені справи мали одну мету – заблокувати роботу підприємства, по-іншому «віджати бізнес».

Було чимало скарг й від місцевих та обласних депутатів до Генеральної прокуратури на Подубинського про його бездіяльність, зокрема щодо незаконної вирубки лісів.

У Херсоні пан Подубинський встиг відмітитися й тим, що за такий короткий термін керування обласною прокуратурою отримав там аж дві квартити.

Перша – площею 26 кв м по вул. 49-ої Гвардійської дивізії. Про це раніше писали «Наші гроші».

Хто такий і звідки взявся новий перший заступник прокурора Львівщини (фото, документи)

“Наші гроші” 

Другу квартиру прокурор отримав площею 52 кв м, яка оцінюється у 27 тисяч доларів, на вулиці Смольній, 132. До речі, йдеться про будинок, який реконструювали для інвалідів.

Хто такий і звідки взявся новий перший заступник прокурора Львівщини (фото, документи)

Після таких скандалів Подубинський покидає Херсон і у 2015 році переїзджає у Тернопіль, де згодом обіймає посаду першого заступника обласного прокурора.

І тут місцеві ЗМІ помітили, що пан Подубинський у власності має найбільшу кількість квартир з усіх тамтешніх прокурорів.

Після кількох публікацій у місцевих ЗМІ, у липні 2016 року Подубинський перебирається знову на Львівщину  і там знову очолює посаду першого заступника прокурора Львівщини.

Через рік часу на даній посаді, скандальному прокурору хочеться знову змін. У лютому 2017 року Буковинські видання повідомляють, що саме Подубинський має зайняти крісло головного прокурора області. Проте не так сталося, як гадалося.

Наприкінці квітня цього ж року Генеральний прокурор України Юрій Луценко у Рівному представляє колективу прокуратури області нового керівника. Ним стає Богдан Подубинський. Натомість головним прокурором Чернівецької області стає уже екс-прокурор Рівненщини Олег Соболь.

Представляючи нового прокурора Луценко заявив:

“Підбираючи прокурора на Рівненщину, я думав про жорстку руку в наведенні порядку. Зараз в прокуратурі нормальний колектив. Після подій минулого року лишились ті, хто можуть працювати в сучасних умовах”.

Головним завданням нового прокурора, як і для всіх попереднії – боротьба із незаконним видобутком бурштину, крім того, перевірити, чи не усі райвідділи поліції. Адже останнім часом є чимала кількість прихованих тяжких злочинів.

З якої сторони зарекомендує себе пан Подубинський на Рівненщині, у якого вже, м’яко кажучи, підмочена репутація, покаже час.

 


Актуально

Уже завтра центром міста пройде парад випускників

У Рівному готуються до встановлення рекорду. Завтра випускники разом із батьками та рідними, вишикувавшись у …

Залишити коментар