Головна » На експорт » Новини Події » Смизька громада створює опорну школу та мріє про свій ЦНАП

Смизька громада створює опорну школу та мріє про свій ЦНАП

Перспективи створення ЦНАПу у Смизькій об’єднаній громаді Дубенського району обговорили місцеві жителі з консультантами з питань децентралізації проекту ПУЛЬС Рівненського регіонального відділення АМУ.

Громада є чисельною. Її жителі за довідками їздять у Дубно. Тож місто пропонує у громаді відкрити власну філію, аби послуги для людей були більш доступними.

Водночас жителям громади пояснили, як планувати робочий штат працівників, контролювати фінанси, зокрема в освітній галузі. Також фахівці розповіли, як управляти проектним менеджментом.

Велику фінансову підтримку Смизька громада отримує від підприємств, які працюють на території. Тут вже збудували міні-футбольне поле для дітей. Тепер громада приймає перший дитячий футбольний фестиваль «Я – патріот», у якому беруть участь команди з України. У місцевому парку облаштували «Алею миру».

Нині працюють над створенням опорної школи.

Консультанти наголосили про важливість напрацювання плану соціально-економічного розвитку громади. Адже організаційні моменти поступово вирішаться, а для подальшої успішної роботи ОТГ потрібно мати напрацювання вже сьогодні. 


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар