Головна » Відео » А Рівне крайнє, чи що? Доля львівського сміття на Рівненщині (ВІДЕО)

А Рівне крайнє, чи що? Доля львівського сміття на Рівненщині (ВІДЕО)

Чергова порція Львівського сміття на Рівненщині . У Гощанському районі патрульні зупинили автомобіль “MAN”, наповнений львівським сміттям, а також автомобіль “Lexus”, який супроводжував вантаж. Застали їх правоохоронці на гарячому, коли ті намагалися незаконно вивантажити сміття неподалік кар’єру поблизу дитячого табору. Підтвердив цю інформацію і сільський голова Сергій Пилипчук. Каже, що зібрали з цього питання позачергову сесію.

Львів уклав угоди із перевізниками твердих побутових відходів, які не довозять сміття до потрібних майданчиків, а викидають у не встановлених місцях, що спричиняє обурення місцевих жителів. Так як це другий день поспіль відбулось в Гощанському районі, чим спричинило хвилю громадського занепокоєння, – каже депутат Рівнеради від Самопомочі Ігор Ковалець. І додає, що все це політичні ігри.
Засідання робочої групи Рівнеради

Не на сесію, а на чергове засідання робочої групи зібралися і депутати Рівнеради. Вони вирішували чи приймати на Рівненському полігоні львівське сміття. Голова комісії Святослав Євтушенко нагадав, що проти такої «ведмежої послуги» і міські обранці, і директори рівненських комунальних підприємств, і санстанція.

Допомогти Львову, аби уникнути екологічної трагедії просить депутат Рівнеради Ігор Ковалець. Тим більше, що Андрій Садовий запропонував рівненській владі платити кошти за кожну тонну сміття, яку прийме полігон. Більше того, в рамках субвенції Львів виділяє кошти, які можуть бути використані на розвиток доріг, інфраструктури тощо. Крім того, Львів готовий у майбутньому співфінансувати рекультивацію Рівненського полігону твердих побутових відходів.

Не обійшлося на комісії і без громадських активістів, які вимагали не приймати львівське сміття, інакше будуть перекривати трасу і кидати депутатів у сміттєві баки.

Нагадаємо, робоча група була створена для того, аби відповісти на звернення Сергія Пандрака і учасників АТО, які вимагали допомогти Львову.

 


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар