Головна » Новини » Здоров'я » В Корецькій райлікарні аудитори виявили порушення на пів мільйона гривень

В Корецькій райлікарні аудитори виявили порушення на пів мільйона гривень

На 430,4 тис. грн  порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, виявили спеціалісти Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області у фінансово-господарській діяльності Комунального закладу охорони здоров’я «Корецька центральна  районна лікарня».

Під час планової ревізії виявлено, що протягом 2014-2016 років рахунком загального фонду районного бюджету покривались видатки на оплату праці працівникам, які організовували надання платних послуг, та на  придбання бланків суворої звітності, які повинні здійснюватись за рахунок коштів спеціального фонду, на загальну суму 185,5 тис. гривень.

Установою зайво сплачено єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за березень-грудень 2015 року та травень-червень 2016 року на загальну суму 65,2 тис. гривень.

Окрім того, виявлено порушення при нарахуванні та виплаті надбавок, премій, відпускних, оплаті за комунальні послуги, використанні пального та медикаментів, визначенні розміру орендної плати для орендарів тощо.

За результатами ревізії до адміністративної відповідальності притягнуто 9 осіб. Перед Корецькою районною радою ініційовано розгляд питання щодо відповідності займаній посаді головного лікаря райлікарні.

Прийнято  розпорядження про зупинення операцій з бюджетними коштами.

Повідомляє прес-служба  Управління Західного офісу Держаудитслужби  в Рівненській області


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар