Головна » Новини » Культура » Молитвою та прибиранням вшанували пам’ять генерала Безручка у Рівному (ФОТО)

Молитвою та прибиранням вшанували пам’ять генерала Безручка у Рівному (ФОТО)

В Рівному відбулася спільна Великодня акція Пластового курення 33 ім. У. Самчука під керівництвом Ярослава Ковтонюка та харцерського курення ВОЛИНЬ під керівництвом Олександра Радіца. Під час акції представники двох організацій прибрали навколишню територію біля меморіальної дошки Генерала УНР М. Безручка, посадили свіжі квіти.

Пластовий духівник о. Віталій Поровчук прочитав молитву за упокій героїв двох країн які відали життя за свободу Польщі та України . Була запалена свіча пам’яті. Навколо таких особистостей, як генерал М. Безручко, має будуватися політика національної пам’яті Польщі та України.

Віталій Поровчук:

У День першої пластової присяги, пластуни з Рівного і Колоденки разом з польськими гарцерами з Гуфця “Волинь” вшанували пам’ять генерала арміі УНР Марка Безручка, який захищав Україну, а в 1920 році допомагав захищати Польщу від большевизму.
Молитва, прибирання території біля пам’ятної дошки, висадження квітів-прості та щирі вияви поваги людям, які боролися за нашу і вашу свободу.
Також прості та щирі кроки до виховання українських та польських дітей і молоді задля співпраці та порозуміння в умовах реальних зовнішніх військових загроз і небезпек.

 


Актуально

Маршрутка Рівне-Київ потрапила у жахливе ДТП: є жертви

20 липня на 128 кілометрі траси Київ-Чоп зіткнулися маршрутка та вантажівка. На місце події приїхало …

Залишити коментар