Головна » На експорт » МЗС України просить Українців поки не їздити до Єгипту

МЗС України просить Українців поки не їздити до Єгипту

Міністерство закордонних справ наполегливо рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Єгипту. Про це йдеться в заяві відомства.

У МЗС рекомендують переглянути плани щодо відвідування Єгипту протягом трьох місяців у зв’язку з введенням в країні з 10 квітня надзвичайного стану.

“Згадані застереження викликані суттєвою активізацією на території Єгипту радикальних терористичних угруповань, в т. ч.”Іділ”, теракти яких, як показує практика останніх місяців, все частіше спрямовуються проти цивільних осіб, в т. ч. з урахуванням їхньої релігійної приналежності”, – йдеться в повідомленні.

Тим громадянам, які вже перебувають у Єгипті, відомство рекомендує врахувати ризики і дотримуватися низки порад. Зокрема, українців закликають не їздити на північ і в центральну частину Синайського півострова, а також у пустельні райони на захід від долини річки Ніл.

Крім того, дипломати рекомендують бути уважними під час відвідин північного узбережжя Єгипту, столиці країни і дельти річки Ніл, туристичних місць в її долині, узбережжі Червоного моря (курорти міст Хургада, Ель-Гуна, Сафага, Затоки Макаді і Затоки Сома), а також південній частині Синайського півострова (курорти міст Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Таба).

У разі потрапляння в надзвичайну ситуацію громадянам України рекомендують негайно звертатися в посольство України або на цілодобову гарячу лінію МЗС України: +38 044 238 1657.


Актуально

Цього року рівняни на 1,1 млн грн більше сплатили податку

У січні-березні 2018 року платники Рівненщини сплатили до Зведеного бюджету України 148,5 млн грн податку на прибуток. …

Залишити коментар