Головна » Новини » Економіка » Смизькій громаді набридло їздити до Дубна, вони хочуть свій ЦНАП

Смизькій громаді набридло їздити до Дубна, вони хочуть свій ЦНАП

З робочим візитом у Смизьку обєднану громаду Дубенського району завітали консультанти з питань децентралізації проекту ПУЛЬС Рівненського регіонального відділення АМУ. Там  разом з керівництвом громади обговорили проблемні питання. З’ясувалося – що громада потребує ЦНАП, оскільки є чисельною. Наразі жителі громади за потрібними довідками їздять у Дубно, тож місто пропонує у громаді відкрити власну філію, аби послуги були більш доступними для людей.

Консультант з бюджетних питань Людмила Кушнер розповіла присутнім, як планувати робочий штат працівників, які надходження потрібно контролювати першочергово. З бухгалтерами обговорили проблемні питання, та з’ясували механізм фінансування освітньої галузі.

Консультант з економічного розвитку Руслана Стасюк – окремо попрацювала з фахівцем, який займається проектним менеджментом громади.  Переглянула, які вже є ідеї та напрацювання, адже нині оголошено чимало конкурсів для громад, де є можливість отримати значне фінансування.

Вагому фінансову підтримку Смизька  громада отримує від підприємств, які працюють та розвиваються. Тут вже збудували міні-футбольне поле для дітей ,  тепер громада приймає  перший дитячий футбольний фестиваль “Я – патріот”, у якому беруть участь команди з усіх куточків України. У місцевому парку  облаштували «Алею миру», нині працюють над створенням опорної школи.

Консультанти наголосили про важливість напрацювання плану соціально-економічного розвитку громади, адже організаційні моменти поступово вирішаться, а для подальшої успішної роботи ОТГ, потрібно мати напрацювання вже сьогодні.

 

Повідомляє Офіс Реформ проекту ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ


Актуально

На Рівненщині побільшає поліцейських

Понад 70 правоохоронців успішно склали іспити, тож невдовзі заступлять у добові наряди Цьогоріч 10 та …

Залишити коментар