Головна » Новини » Економіка » Смизькій громаді набридло їздити до Дубна, вони хочуть свій ЦНАП

Смизькій громаді набридло їздити до Дубна, вони хочуть свій ЦНАП

З робочим візитом у Смизьку обєднану громаду Дубенського району завітали консультанти з питань децентралізації проекту ПУЛЬС Рівненського регіонального відділення АМУ. Там  разом з керівництвом громади обговорили проблемні питання. З’ясувалося – що громада потребує ЦНАП, оскільки є чисельною. Наразі жителі громади за потрібними довідками їздять у Дубно, тож місто пропонує у громаді відкрити власну філію, аби послуги були більш доступними для людей.

Консультант з бюджетних питань Людмила Кушнер розповіла присутнім, як планувати робочий штат працівників, які надходження потрібно контролювати першочергово. З бухгалтерами обговорили проблемні питання, та з’ясували механізм фінансування освітньої галузі.

Консультант з економічного розвитку Руслана Стасюк – окремо попрацювала з фахівцем, який займається проектним менеджментом громади.  Переглянула, які вже є ідеї та напрацювання, адже нині оголошено чимало конкурсів для громад, де є можливість отримати значне фінансування.

Вагому фінансову підтримку Смизька  громада отримує від підприємств, які працюють та розвиваються. Тут вже збудували міні-футбольне поле для дітей ,  тепер громада приймає  перший дитячий футбольний фестиваль “Я – патріот”, у якому беруть участь команди з усіх куточків України. У місцевому парку  облаштували «Алею миру», нині працюють над створенням опорної школи.

Консультанти наголосили про важливість напрацювання плану соціально-економічного розвитку громади, адже організаційні моменти поступово вирішаться, а для подальшої успішної роботи ОТГ, потрібно мати напрацювання вже сьогодні.

 

Повідомляє Офіс Реформ проекту ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ


Актуально

Рівнянам пропонують подивитися на бобрів, водяне колесо і старий млин

Всіх бажаючих запрошують у «Велику пригоду», яка відбудеться на другий день Трійці, 28 травня. Так …

Залишити коментар