Головна » Новини » Культура » 30-річна молодичка подала в суд на хлопця, який відмовився з нею одружуватися

30-річна молодичка подала в суд на хлопця, який відмовився з нею одружуватися

У Баку 30-річна дівчина звернулася до адвоката з проханням підготувати і подати позов до суду на колишнього нареченого за те, що він її кинув.

Як повідомляє 1news.az, дівчина стверджує, що молодий чоловік п’ять років зустрічався з нею, вони збиралися створити сім’ю, але не мали можливості. «І ось він мене кинув. Кому я тепер потрібна в 30 років, хто мене візьме заміж? Я хочу, щоб він потрапив до в’язниці, нехай його життя зламається так само, як моя», – каже вона.

У той же час юрист Хаял Баширов зазначив, що виграти судову справу за таким позовом нереально. «Згідно з Сімейним кодексом, в Азербайджані шлюб укладається на основі добровільної згоди сторін. І якщо хтось не хоче одружуватися або виходити заміж, не можна примусити його до цього.

У цій ситуації дівчина може звернутися до суду лише з позовом про приниження її честі й гідності, і то його перспективи вельми туманні», – підкреслив юрист. Тимур Рзаєв, Т. Е.


Актуально

У Дубенському замку говорили про музейний менеджмент

У Дубенському замку відбувся круглий стіл «Сучасний музейний менеджмент». Обмінятися практиками та наявним досвідом зібралися представники …

Залишити коментар