Головна » На експорт » Скляний вулик жителя Рівненщини подорожує Україною

Скляний вулик жителя Рівненщини подорожує Україною

Скляний вулик, який змайстрував  житель села Тараканова Дубенського району Рівненщини Микола Максимчук, подорожує Україною. Змайстрував чудо народного промислу він для того, щоб спостерігати за працею бджіл, ще декілька років тому.  А зараз свій виріб господар возить чи не на усі виставки народних промислів.

– Щоправда, це вже другий екземпляр скляного вулика. Перший завдав нам клопоту. Повезли його на фестиваль у Дубно, дорогою скло відійшло від рами, бджоли повилітали і покусали всіх у машині. Тож врахувавши помилки, зробили інший. Нині возимо його за собою на всі виставки народного мистецтва, на які їдемо самі, – каже Микола Максимчук.  – Ми хотіли побачити як бджоли носять нектар, як вони танцюють, як відкладають яйця. Словом, пізнати всі таємниці їхньої праці. Цей вулик лише на одну раму. Тримаємо його в хаті, проте ставимо так, аби бджоли могли вилітати на вулицю. Від сонячного світла закриваємо рушником.


Актуально

За невиплату аліментів боржникам погрожують арештом

Щоб допомогти розібратись у новому законодавчому пакеті, до Рівненського медіацентру завітав народний депутат, радник міністра …

Залишити коментар