Головна » Відео » Стражденну річку Устю таки почистять (ВІДЕО)

Стражденну річку Устю таки почистять (ВІДЕО)

– Річку Устю і Басів Кут збираються чистити, – проте є проблеми, сказав міський голова Рівного Володимир Хомко на засіданні міськвиконкому. – Вся справа в каналізації, точніше її відсутності у певних районах на околицях міста. Відтак, нечистоти з приватних будинків зливають прямо у водойми. Проблема полягає також у тому, що штраф за незаконний злив фекалій у водойми зовсім невеликий. Єдиний вихід з ситуації – це будівництво каналізаційних мереж. На сьогодні вони уже зроблені в районі Царське село.

Варто нагадати, що на програму розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2015-2020 роки уже було виділено понад 2 млн.грн. На сьогодні уже є готовий проект на розчистку і укріплення берегів річки Устя, від озера до вул.Степана Бандери. Тепер її планують чистити частинами. Крім того планується придбання земснарядю для чистки міських водойм, ставків, озер та річки Устя.  Купити його хочуть на харківському заводі.

Нагадаємо, для того аби очистка водойм проходила правильно і ефективно, створено спеціальну робочу групу. До неї увійшли науковці НУВГП, фахівці господарських екологічних, санітарних, комунальних підприємств та обслуговуючих організацій. Основні їхні функції: підготовка змін і доповнень до програми очищення річок, розгляд пропозицій, визначення їх актуальності і черговості реалізацій.


Актуально

Ліквідація монет: як українцям вигідно позбутися дріб’язку

З першого липня українці почали позбавлятися від дрібних монет, так як тепер суми при готівковому розрахунку …

Залишити коментар