Головна » Випуск новин » Студенти військової кафедри НУВГП виїхали на бойові навчання

Студенти військової кафедри НУВГП виїхали на бойові навчання

Зі студентської парти – на військовий полігон. Майже дві сотні майбутніх офіцерів ЗСУ працювали на рівненському полігоні.Спочатку шикування, розповідь про техніку безпеки і практичне навчання. Військові спеціалісти з розмінування щойно повернулися з зони АТО, студентів навчають не лише з підручників, а з реальної війни. Розтяжки, міни і залишки снарядів, головне завдання – виявити, безпечно провести групу і повідомити саперів.
Тут студенти військової кафедри метають гранати, треба і власний страх подолати і у визначене місце влучити. Поруч вогневий рубіж – стріляють з автоматів Калашникова.
Ірина єдина дівчина у своєму взводі, майбутній офіцер автомат тримає в руках вперше, завдання виконала краще за усіх хлопців.
Цілі встановленні на різній відстані, піднімаються раптово і у різних місцях, стрілки мають бути уважними та влучно стріляти.
Усі взводи майбутніх офіцерів проходять різні етапи навчань, розбирають і складають автомати, вивчають методи прицілювання, надають медичну допомогу ніби у зоні бойових дій один одному. За усім процесом спостерігає особисто генерал Сергій Горошніков.
На військовій кафедрі НУВГП навчаються як студенти різних вищих навчальних закладів, так і цивільні, які бажають отримати звання офіцера запасу збройних сил України, стати студентом кафедри можна ще до 30 квітня 2017 року. Наступний виїзд студентів на військовий полігон відбудеться вже через місяць.

Олександр Курсик, Іван Комар.

 


Актуально

Сарненська прокуратура зобов’язала підприємця повернути землю вартістю 15 млн гривень

У Дубровиці прокуратура припинила незаконне користування землями промисловості вартістю 15 млн грн      Органи прокуратури Рівненської …

Залишити коментар