Головна » Відео » Пожертви на опалення збирали активісти на засіданні міськвиконкому (ВІДЕО)

Пожертви на опалення збирали активісти на засіданні міськвиконкому (ВІДЕО)

Таким чином вони протестували проти ідеї керівників “Рівнетеплоенерго” ввести абонплату за користування теплопостачанням. Проте Рівненський міскьвиконком так і не розглянув це питання.

Оздоровлення дітей

Обговорили на засіданні і хід виконання у 2016 році міської Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки. Цього року планують витратити на неї два мільйони гривень . Незважаючи на те, що цього року грошей більше чим минулого, але, через здорожчення чиновники сумніваються, що зможуть вийти на минулорічний показник з оздоровлення дітей. Для прикладу, минулого року вартість перебування дитини в “Електроніку” коштувала 175 гривень за добу, то у 2017 це обійдеться у 250 гривень.

Співпраця з перевізниками

Обговорили члени міськвиконкому і скарги рівнян на маршрутки. Відтак, за словами начальника управління транспорту і зв’язку Віталія Миронюка, вони уже розірвали договори про співпрацю з частиною перевізників. Крім того, Володимир Хомко сказав, що міська влада виділила 400 тисяч гривень на компенсацію пільгового проїзду в село Нова Українка.

Також, міський голова розповів, що новим керівником рівненського “Санкому” стане Микола Горбачук. Більше того, у планах Володимира Хомка розширити повноваження КАТП-1728.

Наступне засідання міськвиконкому планують провести уже після свят, 16 травня.


Актуально

Ліквідація монет: як українцям вигідно позбутися дріб’язку

З першого липня українці почали позбавлятися від дрібних монет, так як тепер суми при готівковому розрахунку …

Залишити коментар