Головна » Відео » Публічність і відкритість об’єднаних територіальних громад перевіряли на Рівненщині (ВІДЕО)

Публічність і відкритість об’єднаних територіальних громад перевіряли на Рівненщині (ВІДЕО)

Про результати перевірки очільники розповіли громадської організації «Антикорупційний моніторинг». Вони дослідили роботу Бабинської, Клесівської, Млинівської, Смизької, Радивилівської та Деражненської ОТГ.

-Прозорість і відкритість ОТГ – це перш за все, потреба громади, – впевнений виконавчий директор «Комітету виборців України» у Рівненській області Олексій Горецький.

Результати дослідження ГО «Антикорупційного моніторингу» показали , що найменш публічною є діяльність Смизької ОТГ. Натомість, найбільш прозоро працює Клесівська та Радивилівська громади. Втім, навіть їх відкритість оцінили не вище 60 %.

– Однією з причин цього є відсутність державних інтернет ресурсів, – вважає представник «Офісу реформ» у Рівненській області Олена Семенович.

Тому головною метою дослідження було не лише виявити проблеми та не доопрацювання у публічній роботі громад, а й окреслити керівникам ОТГ шляхи їх вирішення. Що, власне, і зробили очільники громадської організації «Антикорупційний моніторинг».

 


Актуально

Цього року рівняни на 1,1 млн грн більше сплатили податку

У січні-березні 2018 року платники Рівненщини сплатили до Зведеного бюджету України 148,5 млн грн податку на прибуток. …

Залишити коментар