Головна » На експорт » Суботник вдався! На Рівненщині ліквідовано 580 сміттєзвалищ, висаджено 23 тисячі дерев та кущів

Суботник вдався! На Рівненщині ліквідовано 580 сміттєзвалищ, висаджено 23 тисячі дерев та кущів

Так, в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в області ліквідували 580 стихійних сміттєзвалищ, вивезли 5 тисяч метрів кубічних побутових відходів, висадили 23 тисячі дерев і кущів.

Про це повідомили в департаменті ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА.

Нагадаємо, облаштовано найромантичніше місце України – «Тунель кохання», заклали Алею зеленого майбутнього у рівненському парку «Ювілейний», розчищено Пагорб Cлави та прилеглу до нього паркову зону. Стала чистішою територія біля облдержадміністрації, навели порядок у сквері «Припляжному» та в районі школи №25.
Загалом, під час проведення суботника, 8 квітня, впорядкували більше 565 га прибудинкових територій, 323 тисяч кубометрів газонів і квітників, встановили 7 нових дитячих майданчиків та ще 307 відремонтували. До участі в заходах з проведення дня благоустрою задіяли 3774 колективів підприємств, організацій. Вцілому ж,  в суботнику взяло участь майже 84 тисячі жителів області.


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар