Головна » На експорт » У Рівному лише у трьох мережах аптек відпускатимуть медикаменти за програмою “Доступні ліки”

У Рівному лише у трьох мережах аптек відпускатимуть медикаменти за програмою “Доступні ліки”

 

У Рівному мешканців міста, хворі на бронхіальну астму, цукровий діабет і сецево-судинні недуги, невдовзі зможуть скористатися програмою «Доступні ліки», які відпускатимуть у 56 рівненських аптеках. На сьогоднішній день таких рівнян понад 130 тисяч.

Управління охорони здоров’я уклало договори про відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю чи частково відшкодовується з 10 суб’єктами господарювання.  Станом на 10 квітня аптечні мережі «Віса», «Тетрамед» та «Рівнефармація»  розпочали відпуск лікарських засобів згідно задекларованого реєстру. Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

Кількість аптек, які долучилися до програми  «Доступні ліки», як і перелік лікарських засобів, з часом може збільшитися. Інформація про це буде розміщена на офіційному сайті управління охорони здоров’я Рівненського міськвиконкому.

На виконання вищевказаної програми з 1 квітня 2017 року лікарі медичних закладів м. Рівного  виписують рецепти. До 1 липня 2017 року аптечною мережею будуть прийматися рецептурні бланки як старого так і нового зразка. На рецептурних бланках старого зразка повинен бути штамп червоного кольору «Вартість підлягає відшкодуванню». Рецептурний бланк дійсний протягом 30 днів.

Міністерство визначило 21 діючу речовину (16 – для лікування серцево-судинних хвороб, 2 – цукрового діабету і 6 – бронхіальної астми) і затвердило реєстр з 157 торгових назв лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню. 23 з них будуть відпускати в аптеках безкоштовно. Перелік цих медпрепаратів є в кожному лікувальному закладі, у дільничних та сімейних лікарів, кардіологів, ендокринологів та пульмонологів. Доступні ліки передбачені як для дорослих, так і для дітей, в тому числі й хворих на бронхіальну астму.

Щодо ціни лікарських засобів, то відповідно до наказу МОЗ № 360 від 3 квітня 2017 року на кожний препарат вказана роздрібна ціна за упаковку, розмір відшкодування державою за упаковку та сума доплати.


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар