Головна » Відео » У Рівному обговорили комфортність житла (ВІДЕО)

У Рівному обговорили комфортність житла (ВІДЕО)

Відбувся захід в рамках 3-ої відкритої дискусії “Файне місто”. В оксфордських дебатах взяли участь відомі архітектори та урбаністи не тільки Рівного, а й інших міст. Учасники були поділені на дві команди «за» і «проти», кожна з яких висловлювала свої аргументи стосовно необхідності класифікації житла за ознакою його комфортності. Крім того, їх оцінювало професійне журі.

Серед гостей оксфордських дебатів і учасників команди «за» був відомий головний архітектор Львова – Юліан Чаплінський. На його думку комфорт полягає не тільки у виборі житла, а в комплексі всіх потрібних для життя речей.

Його колега, львівський архітектор Роман Романець вважає, що не потрібно людей, а тим паче архітекторів, заганяти в рамки терміну «комфортності». Адже щоб створювати щось нове, необхідна можливість та площадка для творчості і креативу.

Член журі і відомий рівненський підприємець Олег Каштан вважає, що стосовно маркетингу класифікація потрібна. Адже лише 30 % громадян були за кордоном і бачили яким повинен бути справжній комфорт. Інші ж 70% не звертають уваги на базові речі, такі як, наприклад екологічність району чи наявність інфраструктури.

Врешті решт, після дискусій, запитань і обговорень, звісивши всі “за” і “проти” журі обрали переможців. З рахунком 29:28 перемогла команда “за”, до якої входив львівський архітектор Юліан Чаплінський.


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар