Головна » Відео » У Рівному “Любов проти гомосексуалізму” (ВІДЕО)

У Рівному “Любов проти гомосексуалізму” (ВІДЕО)

– В Україні роблять все, аби знищити сім”ю, – у цьому переконаний громадський активіст, голова громадського руху “Всі разом!”, засновник проекту “Любов проти гомосексуалізму” Руслан Кухарчук. Найбільше його обурює формулювання “кожен має право на шлюб”, яке, на його думку, фактично легалізує одностатеві шлюби.

Руслан Кухарчук впевнений, що нові зміни в українському законодавстві щодо представників ЛГБТ знищать права звичайних громадян. На його думку, люди із нестандартною сексуальною приналежністю взагалі не можуть претендувати на рівноправ’я у різних трудових сферах.

Натомість рівняни ж змін в законодавстві ставляться двояко. Одні кажуть – їм байдуже. Інші ж не готові бачити на вулиці одностатеві пари, і такі зміни у законодавстві вважають непотрібними.

Натомість, активісти кажуть, що зімни до Конституції України щодо прав секс-меншин вже готуються до затвердження. Тому закликають усіх свідомих громадян підтримати позиції традиційного сімейного права в нашій країні і сказати “Ні!” одностатевим шлюбам.


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар