Головна » Відео » У Рівному відбувся перший Національний весняний модельний форум (ВІДЕО)

У Рівному відбувся перший Національний весняний модельний форум (ВІДЕО)

У Рівному відбулося свято молодості та краси –  перший Національний весняний модельний форум 2017. Основна мета якого була – навчити молодь розумітися у моді.

Моделі агенства «Панна» змагалися у декількох номінаціях: стиль CLASSIC, CASUAL, STREET STYLE, власний виріб і номінація “Я учасниця конкурсу краси”.

Оцінювало роботу конкурсанток професійне журі. Насамперед звертали увагу на акторську майстерність, вміння працювати перед камерами та підібраний стиль. Сергій Ющишин вже не вперше на таких заходах, але зізнається, що визначити переможниць доволі складно.

Одна з переможниць модель Юлія Карпець навчається в модельному агенстві «Панна» лише рік. Зізнається, що це лише перші її здобутки, але збирається підкорити конкурси «Міс Рівненщина» і «Міс Україна».

Одна з найменших, справжня принцеса, 4-річна Єва, уже вміє презентувати себе навіть англійською мовою.

Організатор форуму Вікторія Дембіцька обіцяє, що це лише початок. В майбутньому її команда планує створювати подібні заходи кожної пори року. Більше того, хочуть зробити модельний форум Всеукраїнським.


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар