Головна » Новини » Економіка » Громаду рівненського району вмовляють задуматися над об’єднанням

Громаду рівненського району вмовляють задуматися над об’єднанням

На Рівненщині вже створено 18 об’єднаних територіальних громад.  Однак і досі складною залишається  ситуація щодо об’єднання у Рівненському районі. Тут села розташовані навколо міста, і  почувають себе доволі впевнено,  там є чимало підприємств, тому сільські ради отримують значні надходження.  У ближніх селах, фахівці з питань децентралізації помітили – люди не поспішають об’єднуватись, і відверто про це говорять.

В рамках проведення  акції «Інформаційний пункт» у с. Забороль  Рівненського району приїхали  консультанти проекту Пульс АМУ, аби роз’яснити на сходах села – депутатам,  та активним представникам громади – які переваги мають ОТГ.  Консультант з бюджетних питань Людмила Кушнер розповіла про формуваня бюджету громади. Нагадала про додаткові надходження, повноваження, та відповідальність.  Навела приклади – як у районах почуваються  уже створені ОТГ, та ще не об’єднані села.

Фахівець з правових питань Василь Курилас пояснив людям – з ким  і на яких умовах краще об’єднуватись, аби громада була спроможною та потужною. Водночас нагадав – « В умовах децентралізації назад дороги немає, тож об’єднуватись доведеться, але сьогодні добровільно, а невдовзі примусово». Василь Курилас закликав людей не зволікати, а чимшвидше приймати рішення.

Повідомляє Офіс Реформ проекту ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ


Актуально

Сарненська прокуратура зобов’язала підприємця повернути землю вартістю 15 млн гривень

У Дубровиці прокуратура припинила незаконне користування землями промисловості вартістю 15 млн грн      Органи прокуратури Рівненської …

Залишити коментар