Головна » На експорт » Гонтарева подала Порошенку заяву про відставку

Гонтарева подала Порошенку заяву про відставку

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева подала президентові України Петру Порошенку заяву про відставку за власним бажанням з 10 травня. Про це вона заявила на прес-конференції в Києві у понеділок, 10 квітня.
“Я подала президентові офіційну заяву про відставку… Якщо Верховна Рада проголосує за мою більш ранню відставку, я піду раніше “, – сказала вона.
Гонтарева висловила сподівання, що президент прийме її відставку. “Вірю, що моїм наступником стане професійна і незалежна від політичних впливів людина”, – зазначила глава Нацбанку.
Вона підкреслила, що вперше відставка голови НБУ не буде політичним рішенням. За її словами, інших змін у правлінні та соціальній політиці Нацбанку у зв’язку з її відставкою не планується.
“Я вважаю, що моя місія виконана, реформи зроблені. Сподіваюся, що президент найближчим часом прийме мою відставку і спрямує відповідне подання до ВР. Вперше в історії нашої країни відставка голови НБУ не є політичним рішенням”, – сказав вона.

Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар