Головна » На експорт » Загальнообласна передвеликодня толока не оминула й рівненських рятувальників (ФОТО)

Загальнообласна передвеликодня толока не оминула й рівненських рятувальників (ФОТО)

Рятувальники Рівненщини вже традиційно долучилися до загальнообласної весняної передвеликодньої толоки, восьмого квітня. У «суботнику» взяли участь рятувальники всіх підрозділів Головного управління ДСНС України у Рівненській області, що сьогодні вільні від несення служби.

Під час заходу в населених пунктах області працівники ДСНС спільно з представниками органів державної вади та місцевого самоврядування, громадськими активістами та всіма небайдужими громадянами провели прибирання територій місць масового відпочинку, парків та скверів, пам’ятних місць і меморіалів, дитячих і спортивних майданчиків тощо.

Зокрема, на території туристичного об’єкту «Тунель Кохання» в смт. Клевань Рівненського району рятувальники разом з представниками влади на чолі з головою облдержадміністрації Олексієм Муляренком очистили навколишню територію від сухої трави, листя й сміття, а також висадили 250 нових дерев. Окрім прибирання, рятувальники ще й обрізали аварійні й сухі гілки на деревах вздовж усього тунелю.

 

Довідково: Тунель Кохання — популярний туристичний об’єкт, розташований біля селища Клевань, що у Рівненському районі Рівненської області.

Це ботанічний феномен — зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев, кущів, які сплелися між собою та утворили дивовижний щільний коридор точної арочної форми.

Тунель Кохання розташований на відрізку залізничної колії, яка веде від селища Клевань до селища Оржів.

Тунель є місцем паломництва туристів та закоханих. Є ряд повір’їв щодо тунелю та його властивостей. Дехто з молодят саджає тут квіти, які символізують їхні почуття, повідомляють у прес-службі ГУ ДСНС України у Рівненській області.


Актуально

Сарненська прокуратура зобов’язала підприємця повернути землю вартістю 15 млн гривень

У Дубровиці прокуратура припинила незаконне користування землями промисловості вартістю 15 млн грн      Органи прокуратури Рівненської …

Залишити коментар