Головна » Випуск новин » Концерт “Італійська весна” відбувся у Рівному

Концерт “Італійська весна” відбувся у Рівному

У тісній гримерці юні музиканти-гобоїсти налаштовується на позитивний лад. Адже буквально за лічені хвилини на сцені Рівненського залу камерної та органної музики вони гратимуть концерт «Італійська весна».

Педагог гобоїстів Левко Закопець розповідає, що юні музиканти дуже хвилювалися перед виступом.

Втім хвилюються не лише діти, а й досвідчені  музиканти. Головний диригент академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії Сергій Черняк  зізнається, праця з молодими музикантами – це завжди велика відповідальність.

Втім як виявилося, хвилювання були марними. Вже перше соло юного-гобоїста студента музичної кафедри РДГУ Сергія Прохора з оркестром рівненської обласної філармонії  глядачі затамували подих та  поринули в епоху старовинної класичної музики італійських композиторів.

У другому відділі підхопили мелодику гри наймолодші солісти «Італійської весни»: одинадцятирічні гобоїсти Степан Сивохіп та Святослава Борисов. Гобоїст Святослав Борисов, поділився секретом «магії» виступу –  на сцені він розчиняється у музиці й отримує неймовірне задоволення від гри.

Музиканти щасливі, глядачі аплодують  – так завершився у Рівному концерт «Італійська весна». В залі камерної та органної музики запрошують на наступний концерт. Всеукраїнська прем’єра народна симфонія єднання «Україна» Володимира Зубицького відбудеться 25 квітня о 19:00.

 


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар