Головна » На експорт » Новини Події » У Рівному обговорили комфортність житла (+ФОТО)

У Рівному обговорили комфортність житла (+ФОТО)

Сьогодні, в рамках 3-ої відкритої дискусії “Файне місто”, у Рівному пройшли оксфордські дебати. Брали участь в них відомі архітектори та урбаністи. Зокрема, головний архітектор Львова – Юліан Чаплінський; його колега, львівський архітектор Роман Романець;  урбаніст, містопланувальник Андрій Шевчук, рівненські архітектори Сергій Ковальчук і Андрій Журбицький.

Світлина від Олени Сєргєєвої.

Обговорювали учасники зустрічі необхідність класифікації житла за ознакою його комфортності. Спікери були розділені на дві команди: “ЗА” і “ПРОТИ”. Крім того, їхні виступи оцінювало компетентне журі: голова ДАБІ у Рівненській області Ігор Мічуда; заступник міського голови Віталій Герман; відомий рівненський підприємець Олег Каштан.

Світлина від Олени Сєргєєвої.

Серед думок команди “ЗА” прозвучали наступні: на сьогодні житло класу “комфорт” повинно бути базовим стандартом, а такий варіант як “економ” означає лише те, що будівельники свідомо зекономили на ознаках вашого комфорту. За словами головного львівського архітектора Юліана Чаплінського, раніше у Львові найкомфортнішим районом, де люди купляли квартири вважався той, де постійно була гаряча вода. Зараз же поняття комфортності інше. Люди обирають, не тільки хорошу квартиру, а й звертають увагу на простір навколо. Тобто їх хвилюють зелені насадження навколо будинку, дитячі та спортивні площадки, парковки, розвинена інфраструктура та інші фактори.

Світлина від Олени Сєргєєвої.

Що ж до команди “ПРОТИ”, то їхнім основним аргументом було визначення “комфортності” як такої. Адже для кожного з нас воно індивідуальне. Більше того, не потрібно людей, а тим паче архітекторів заганяти в рамки. Адже щоб створювати щось нове, необхідна можливість та площадка для творчості і креативу.

Звісивши всі “за” і “проти” журі обрали переможців. З рахунком 29:28 перемогла команда “ЗА”, до якої входив Юліан Чаплінський.

Світлина від Олени Сєргєєвої.

Світлина від Олени Сєргєєвої.

Світлина від Олени Сєргєєвої.

Світлина від Олени Сєргєєвої.

 

 


Актуально

Ліквідація монет: як українцям вигідно позбутися дріб’язку

З першого липня українці почали позбавлятися від дрібних монет, так як тепер суми при готівковому розрахунку …

Залишити коментар