Головна » На експорт » На Рівненщині хочуть школу та повернути ставок з оренди

На Рівненщині хочуть школу та повернути ставок з оренди

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко провів прийом громадян. В керівника області побували мешканці Млинівського, Острозького, Березнівського, Володимирецького, Костопільського та Рівненського районів. Найбільше заявників було з Рівного. Повідомили журналістам ТРК “Ритм” у Рівненській обласній державній адміністрації

Люди просили матеріальної підтримки, а також допомоги у вирішенні соціальних, житлових і майнових питань.
Були і колективні звернення.
Так, ініціативна група просила Олексія Муляренка з’ясувати законність оренди ставка в селі Малин Острозького району.

На переконання людей, водойма знаходиться на території гідрологічного заказника, тому її не можна надавати в оренду. Їм роз’яснили, що даний договір на оренду було заключено ще у 1999 році, а на той час такі дозволи надавалися. Водночас, голова РОДА доручив відповідним службам здійснити рейди у населений пункт та перевірити – чи виконує орендар правоохоронні зобов’язання.
Звернувся до Олексія Муляренка і сільський голова Острожецької об’єднаної громади.

Керівник ОТГ Тарас Гордійчук просив посприяти у будівництві нової школи у селі Борбин. Вже готова проектно-кошторисна документація, проте вона потребує оновлення. Громада сама не в змозі звести новий заклад, тож готова на співфінансування. Олексій Муляренко доручив керівнику обласного управління освіти особисто виїхати на місце та оглянути школу, а громаді рекомендував подавати заявку на будівництво закладу через Фонд регіонального розвитку у 2018 році.
Окрім прохань, звернулися до Олексія Муляренка й з підтримкою. Зокрема, представники Центру Україно-Грузинської дружби «Сакартвело» готові допомагати керівництву ОДА у налагодженні співпраці з дружньою країною.

Загалом до керівника області звернулося 29 жителів.
Нагадаємо, аби потрапити на прийом до керівництва облдержадміністрації, потрібно попередньо записатися. Для цього можна зателефонувати за номером (0362) 695-269 або ж звернутися за адресою: м.Рівне, майдан Просвіти, 2, кабінет 107.


Актуально

У Рівненському районі горів будинок (ФОТО)

17 липня горів будинок у с. В.Омеляна, Рівненського району. На місце події було направлено чергові …

Залишити коментар