Головна » Новини » Економіка » Кому на Рівненщині Мінрегіон відмовив у фінансуванні проектів

Кому на Рівненщині Мінрегіон відмовив у фінансуванні проектів

Проекти які фінансуватимуться за кошти ДФРР у 2017 році – дещо змінено

У Мінрегіоні  України розглянули подані проекти від областей, і надали окремі рекомендації щодо відповідності проектів, та внесення змін до їх переліку.

 «Рівненщина перелік пропонованих об’єктів подала вчасно ще в січні – лютому цього року. Мінрегіон щодо наших проектів висловив 4 зауваження. Тому ми пропонуємо врахувати побажання з Києва, і запропонувати наступні у рейтингу проекти» – розповів заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський під час засідання обласної робочої групи по  ДФРР. Зокрема Мінрегіон відхилив наступні проекти –  «Автоматизована система диспетчерського спостереження та управління Рівненського обласного виробничого комунального підприємства «Рівненоблводоканал», «Встановлення дорожніх вказівників європейського зразка  до туристичних об’єктів»,  «Впровадження медичної інформаційної системи на базі комунального закладу «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради», та  «Розробка інформаційно-методичних документів та проведення навчальних семінарів-тренінгів з питань регіонального розвитку».

Враховуючи такі зміни комісія по ДФРР вирішила  внести нові проекти згідно рейтингу. Тож до переліку потрапили наступні три проекти – модернізація окремих складових системи теплопостачання Бугринської ОТГ на основі лінії з виробництва паливних пелет і брикетів, реконструкція приміщення під дитячий садок в с.Новий Корець Корецького району, та будівництво дошкільного навчального закладу у с. Обарів Рівненського району.  Такі зміни комісія підтримала.

Повідомляє проект ПУЛЬС рівненського РВ АМУ.


Актуально

Гройсман пообіцяв розібратися з лісокрадами! (ВІДЕО)

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює проведення масштабних перевірок підприємств лісової промисловості на предмет контрабанди лісу, …

Залишити коментар