Головна » Відео » У Рівному показали як буде виглядати стадіон “Авангард” (ВІДЕО)

У Рівному показали як буде виглядати стадіон “Авангард” (ВІДЕО)

У Рівному нарешті представили як виглядатиме стадіон «Авангард». Розробники проекту розповіли що нового додали до існуючого варіанту. Відтак, стадіон буде вміщати 13, 466 глядачів. Окремо виділені 39 місць для маломобільних людей.
Футбольне поле, біговий манеж, парковка
Серед новинок: 8 бігових доріжок для проведення легкоатлетичних змагань,довжиною 400м, біговий манеж на 110м, спеціально облаштовані зони для тренування, масажу і під комерційні приміщення, 189 парко-місць на стоянці, передбачена спеціальна зона для автобусів. Футбольне поле на «Авангарді» відповідатиме третій категорії класифікації полів. Розмір105х68 м із трав’яним газоном. Його облаштують підігрівом, системами дренажу та автоматичним поливом.
Три входи на трибуни
На трибуни стадіону запроектовано три входи, де буде облаштовано дві групи турнікетів – перша для огляду речей відвідувачів, друга – для контролю квитків (електронна система). У центрі західної трибуни розмістять окремий вхід для спортсменів на час змагань, а також окремі входи для VIP-персон і журналістів.
Ціна задоволення – 110 мільйонів гривень
50 млн.на будівництво вже є, сказав міський голова Рівного Володимир Хомко. Виділять їх в квітні цього року. Загалом на реконструкцію стадіону «Авангард» планують витратити 110 млн.грн. Розпочати будівництво зможуть тільки після того, як проект пройде спеціальну експертизу. Після чого міська влада планує оголосити тендер на визначення підрядної організації.

 


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар