Головна » Відео » Працівники ТРК “Ритм” прибрали Рівненський гідропарк (ВІДЕО)

Працівники ТРК “Ритм” прибрали Рівненський гідропарк (ВІДЕО)

Ані погода не стала на заваді, ані ранковий дощ не налякав працівників ТРК “Ритм”, які вирішили зібратися на толоку – і прибирати у Рівненському гідропарку.

– Брудна доріжка стала чистою , алеї – без минулорічного листя, що дуже тішить око, – не приховує радості журналістка каналу Катерина Анікіна. Зізнається, що у школі вчилася на відмінно, тому професію двірника освоює лише на толоці. Каже, що тільки тепер зрозумла, що її ремесло – таки блокнот та мікрофон.

Старший оператор Дмитро Спітченко працює завзято. Говорить, що приємно хоча б раз у рік змінити штатив і камеру на граблі та лопату.

Не бракувало оригінальності на толоці і креативному директору Олександру Курсику. Каже, що до роботи приступає лише з позитивом, і йому не важливо чи пише сюжет чи з граблями в рукавицях збирає сміття у центральному парку.

– Плідно попрацювати творчий колектив ніхто не змушував, усі взялися до роботи охоче, – запевняє генеральний директор телерадіокомпанії Людмила Хома.
Усе зібране сміття та листя ритмівці завантажили на машину ЖКП “Покровське”, яке вже традиційно допомагає телевійзникам технічним знаряддям – мітлами, граблями та лопатами.

Після толоки всі лишилися задоволені та сповнені надії, що наведена чистота тішитиме рівнян ще довго.

 


Актуально

Ліквідація монет: як українцям вигідно позбутися дріб’язку

З першого липня українці почали позбавлятися від дрібних монет, так як тепер суми при готівковому розрахунку …

Залишити коментар