Головна » Відео » На Дубенщині у розпалі сезон заготівлі популярного весняного напою (ВІДЕО)

На Дубенщині у розпалі сезон заготівлі популярного весняного напою (ВІДЕО)

У березні-квітні починається знаменитий березовий «плач», який триває два-три тижні. Саме в цей період найбільш яскраво розкриваються корисні властивості березового соку, збирання якого завжди буде актуальним для людей, які полюбляють натуральні продукти. Слід зазначити, що навесні періодичне вживання березового соку чудово допоможе при авітамінозі. Завдяки його властивостям можна очистити кров, позбутися шкідливих речовин при інфекційних захворюваннях. Проте тут варто пам’ятати, що березовий сік не антибіотик, і перш ніж лікуватися за допомогою весняного напою, не завадить порадитися з лікарем.

Цілющі властивості березового соку відомі усім, адже у сучасному світі генетично модифікованих продуктів, натуральні користуються неабиякою популярністю. Але як правильно здобути корисний напій без фатальних наслідків для дерева знає інженер охорони захисту лісу Дубенського держлісгоспу Юрія Боняка.

-Бажаючих скуштувати весняного напою є чимало, тому заготівлю березового соку потрібно проводити на підставі так званого «лісового квитка», – продовжує Юрій Боняк.  Також він уточнив, що за несанкціоноване збирання березового соку передбачається штраф.


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар