Головна » Новини » Культура » Тигренята з Миколаївського зоопарку ледь не померли в аеропорту Бейрута (ФОТО)

Тигренята з Миколаївського зоопарку ледь не померли в аеропорту Бейрута (ФОТО)

На цій дивній коробці не було нічого — ні маркування, ні інструкцій, ні вказівки її вмісту. Вантажний літак доставив її в Бейрут (Ліван), і вона, чекаючи подальшої «пересадки», простояла в стороні цілий тиждень. Місце відправлення — Україна, пункт призначення — Сирія… Врешті-решт один з працівників аеропорту випадково заглянув в отвір біля кришки — і мало не впав просто на місці! Всередині, в цій дерев’яній в’язниці висотою 40 см, знаходилися три живі Сибірські тигреня

Чоловік повідомив у зоозазахисну організацію Animals Lebanon, і вони прибули негайно. Коробку відкрили. Три 4-місячних малюка лежали серед калу і сечі, голодні і знесилені.

Сотні паразитів повзали по шкурці, а подушечки лап потріскалися і почервоніли від впливу нечистот. При транспортуванні тигренят в лікарню вони не могли навіть піднятися… «Ніщо не вказувало, що коробка містила живих істот, не було ніяких подробиць від вантажовідправника або одержувача, — розповіли в соцмережах представники AL. — І це при тому, що Сибірські тигри — особливо цінний і зникаючий вид!»

Було встановлено, що звірів відправив український зоопарк м. Миколаєва — тигренята були продані аналогічному зоопарку, розташованому в м. Домаску. Зоозахисники звернулися до суду з проханням не повертати тварин, а залишити їх для реабілітації у Бейруті.

«Ми надали документи, — кажуть вони. — Ці малюки були не єдиними! З 2012 року їх мати народила, принаймні, 12 дитинчат. 9 з них поїхали в невідомому напрямку приватним покупцям…» Суд, розуміючи, що тварини померли б без допомоги AL, тимчасово дозволили конфіскувати тигренят. Однак продавець і покупець тварин посилено борються за право забрати свій «вантаж» назад.

А тим часом, дві сестри і брат отримали в розпорядження власне подвір’я  для гри. У них не було імен — лише числові коди, тому найперше тигренят вирішили назвати. Їх імена тепер — Майя, Таня і Антон! Бідолахи поступово відходять від важкої подорожі і вже проявляють характер. )

Майя — найхоробріша і цікава, Танюша — її вірний соратник, який скрізь слід за сестричкою. Антоша ж — добродушний і сором’язливий телепень, який поки ще дивиться на всіх з побоюванням. Тепер малюкам залишається тільки чекати, що скаже суд. Такі «кошенята» на чорному ринку можуть коштувати десятки тисяч доларів, тому їх господарі будуть боротися за них до кінця… А ми ж будемо сподіватися, що ця історія закінчиться щасливо — передусім, для маленьких слов’янських тигренят! Їх мордочки вже стали посміхатися, і вони ступили на шлях довіри людям — так нехай же вся їх подальша життя складеться під знаком доброти!

Джерело


Актуально

У ПриватБанку повідомили про нову схему шахрайства

Фахівці кібербезпеки ПриватБанку повідомили про появу в Україні нової шахрайської схеми з використанням підроблених листів …

Залишити коментар