Головна » На експорт » Новини Події » Рівнянка обурена послугами популярної мережі супермаркетів : гнилі страви та хімія (ФОТО)

Рівнянка обурена послугами популярної мережі супермаркетів : гнилі страви та хімія (ФОТО)

Інцидент трапився у рівнянки у супермаркеті ” Велмарт”. Про все це вона написала у групі Вилка-маркет Рівне, у соцмережі ВК. Дівчина каже, спочатку її обурило, що продукти харчування розмішенні разом з хімічними порошками та розчинами, що ніяк не відповідає санітарним нормам. Втім найгірше її чекало потім. Дівчина , як завжди в обідню пору брала обід , а там була зіпсована страва..

“Ну і перейду до найголовнішого, тепер працюю неподалік від ВелМарта і щоб пообідати йду купувати собі щось поїсти, мало того що в кулінарії я стояла в будній день в черзі з 5 людей хвилин з 15-20, то мені ще й продали картоплю з дуже “приємним” сюрпризом. Звісно дякую, картопля була смачна, але через те, я просто більше не хотіла її їсти. Ви хоч дивитеся, що продаєте та готуєте людям? Чи вони для вас просто нічого не значать?! Мене дуже це обурює, бо там справді смачно і не дуже дорого, але після такого я просто не знаю чи варто комусь казати, щоб йшли туди.”

 


Актуально

Рівненські ветерани у призерах легкоатлетичних змагань

Нещодавно в Дніпрі завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів. Змагання проводилися на стадіоні …

Залишити коментар