Головна » Відео » Шок! Забули вимкнути плиту – мало не згоріла вся квартира! (ВІДЕО)

Шок! Забули вимкнути плиту – мало не згоріла вся квартира! (ВІДЕО)

У Рівному палав п’ятиповерховий житловий будинкок на вулиці, Проспект Миру 6. За вказаною адресою приїхали рятувальники 1-ї державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю, їх зустріли власники квартири і повідомили, що коли йшли з дому – не вимкнули плиту, на якій готувалася їжа. Вогнеборці за допомогою вогнегасника швидко ліквідували загорання, перекрили газопостачання та провітрили квартиру. На щастя ніхто не постраждав.

-Якби не уважність мешканців будинку та оперативність рятувальників, то пожежа б могла завдати чималих матеріальних збитків та загрожувала іншим мешканцям, – впевнені вогнеборці.

Може вибухнути газоповітряна суміш

Рятувальники кажуть, що це вже не перший випадок, коли пожежно-рятувальні відділення виїжджають на такі «специфічні» виклики, що пов’язані із легковажним відношенням громадян до дотримання правил пожежної безпеки у власних оселях. Варто додати, що не вимкнена газова плита, на якій готується їжа без нагляду, може призвести не лише до трагічних наслідків від отруєння, але і до повного знищення вогнем житла та до можливого руйнування оселі через вибух газоповітряної суміші.

Рятувальники застерігають – будьте уважними!

Рятувальники закликають краян з максимальної обережністю відноситися до правил пожежної безпеки у побуті. Перед виходом з дому обов’язково перевірте чи вимкнуті усі електропобутові прилади та газову плиту. Найменша неуважність може стати причиною великої біди.


Актуально

Сарненська прокуратура зобов’язала підприємця повернути землю вартістю 15 млн гривень

У Дубровиці прокуратура припинила незаконне користування землями промисловості вартістю 15 млн грн      Органи прокуратури Рівненської …

Залишити коментар