Головна » Випуск новин » Рівнян безкоштовно навчатимуть знімати професійне кіно

Рівнян безкоштовно навчатимуть знімати професійне кіно

У Рівному відкривають «Кіношколу». У рамках проекту Рівне місто унікальних подій, її організатори прагнуть запустити потужний процес формування нового покоління рівненських спеціалістів у сфері кінематографу.

«Кіношкола у Рівному» – це перш за все майстер класи від іменитих кіномитців України: Юрія Гармаша, Віри Яковенко, Володимира Войтенко та ін. Навчатимуть азів  мистецтва кіно –  у відкритому офісі громадської організації Платформа взаємодій «Простір».

Вірить у розвиток кіно у Рівному й начальник управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому Тарас Максименко. Каже, рівняни контурентноздатні, як регіон по виготовленню кіно.

Рівнянин режисер/актор-початківець Вадим Совінскі вже вийшов на стежку жорсткої кіноконкуренцї . У його творчому доробку вже є декілька мистецьких відеороликів та короткометражок. Втім  брак спеціалізованої освіти й професійних навичок у сфері кіно непокоїть молодого митця.

Організатори кіношколи у Рівному хочуть підготувати “свіжу кров” для українського кінематографу, яка буде мислити нестандартно, оригінально і по-новому. Кажуть, невдовзі розпочнуть набір слухачів. Адже перший майстер клас у рамках проекту Кіношкола у Рівному відбудеться 29 квітня.

 


Актуально

Пряма мова. У студії – Віталій Ундір, Валерій Гуз

У Рівному відбулася IV Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2018)». У рамках заходу провели конкурси, один …

Залишити коментар