Головна » Новини » Культура » Неймовірну, захоплюючу, манливу Рівненщину туристичну представили в Києві

Неймовірну, захоплюючу, манливу Рівненщину туристичну представили в Києві

Туристичний потенціал Рівненщини презентували на наймасштабнішій туристичній події року – міжнародній виставці UITT: «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм», що пройшла у Києві. З неї традиційно уже 23 рік поспіль розпочинається туристичний сезон.

Акцентами експозиції нашої області стали ТОП 10 об’єктів: Тунель кохання, Тараканівський форт, Дубенський та Острозький замки, Пересопниця, заповідник «Поле берестецької битви», музей бурштину, вузькоколійка, базальтові стовпи, Юзефінський дуб.

Найпопулярнішими серед матеріалів про Рівненщину були карта європейського формату, календар подій та дитяча розмальовка з ТОП-10.

Веломарафон «Поліська Січ», змагання зі спідвею та фестиваль «Бурштиновий шлях» – основні події, за якими впізнавали нашу область.

Відвідувачі цікавилися природним потенціалом області. Саме екологічний та активний туризм були в епіцентрі уваги, як туристичних компаній, так і людей.

Варто зазначити, що в контексті нових пріоритетів наша область спрацювала на випередження та в рамках конференції «Апітуризм – новий напрямок розвитку сільських територій України» презентувала бортництво як складову екотуристичного шляху «Медове коло».

Як зазначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, для нашої області дуже важливо презентувати себе на таких масштабних виставках. «Сьогодні ми докладаємо максимум зусиль для розвитку туризму на Рівненщині, адже це в першу чергу збільшить надходження до бюджету. Промоція потенціалу області напряму впливає на кількість туристів, тому ми збільшуємо фінансування на ці цілі», – відзначив Олексій Муляренко.


Актуально

Ліквідація монет: як українцям вигідно позбутися дріб’язку

З першого липня українці почали позбавлятися від дрібних монет, так як тепер суми при готівковому розрахунку …

Залишити коментар